Zaloguj

Zapisz się na kurs
Sklep

Obserwuj nas w social media

ZWROTY

Klienci mogą zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od jego otrzymania. Prawo to nie dotyczy treści cyfrowych dostarczonych elektronicznie, jeśli zostały one dostarczone przed końcem 14-dniowego terminu i klient wyraził zgodę na ich dostarczenie w tym okresie. 

Zwrot towaru wymaga dołączenia uzupełnionego FORMULARZA ZWROTNEGO w wersii papierowe (link) bądź wypełnienia i zabezpieczenia towaru przed uszkodzeniem. Koszty wysyłki ponosi klient. Zwrot pieniędzy na podane konto bankowe nastąpi w ciągu 14 dni od akceptacji zwrotu.

W razie pytań prosimy o kontakt z działem reklamacji i zwrotów: 
pod nr tel. (+48) 570 285 219 
pod adresem mailowym: katerinaspzoo@gmail.com


Adres do wysyłki zwrotu:
Sp.z.o.o Katerin-A ul. Siennicka 8/9
05-300, Mińsk Mazowiecki

Więcej informacji w regulaminie: (link)

REKLAMACJE

Klientom przysługuje prawo reklamacji towaru niezgodnego z umową. Reklamacje można składać w ciągu 14 dni od odkrycia wady. Prawo to obejmuje zarówno produkty fizyczne, jak i treści lub usługi cyfrowe, z wyjątkami określonymi w regulaminie.

Wypełnij formularz reklamacyjny (link) i wyślij go na adres: reklamacje@slowianka-nails.pl, dołączając zdjęcia uszkodzeń, jeśli dotyczą lub wypełnij.  Rozpatrzymy Twoją reklamację w ciągu 14 dni od otrzymania kompletnego zgłoszenia.

W razie pytań skontaktuj się z działem reklamacji i zwrotów:
Pod nr tel. (+48) 570 285 219
Pod adresem mailowym: katerinaspzoo@gmail.com

Deweloper: Tinadevs