Zaloguj

Zapisz się na kurs
Sklep

Obserwuj nas w social media

Szkolenie opracowane dla stylistek którzy stawią na szybką, perfekcyjnie wykonaną usługę kompleksową przedłużania paznokci.
Ten kurs to podwyższenie kwalifikacji
Poziom zaawansowany i średniozaawansowanySzkolenia w trybie indywidualnym ustalają się poza grafikiem i z personalnym dopasowaniem programu. 

Kurs nauczy:

▪️ Ekspresowym przedłużaniu paznokci na szablonach, wykonaniu stylizacji konstrukcyjnych, ekspresowym przedłużaniu paznokci, wbudowanych w architekturę paznokcia artystycznych zdobień
▪️Wykonanie manicure w technice „One Frez” praca frezarki w 1 trybie i przy użyciu 1 freza, co znacznie skraca czas pracy i zużycie sprzętu.

Trwałość kursu 1 dzień w godzinach 10:00-17:00
Koszt: 1500 zł
Praca wykonuje się na modelce. Modelkę kursantka przeprowadza we własnym zakresie, rownież jest możliwa praca na własnej dłoni.

‌Na szkolenie można zabrać własną modelkę, również istnieje możliwość ćwiczeń na własnej dłoni. Modelką może być osoba zajmująca się stylizacją paznokci tylko pod warunkiem płatności 50% wartości szkolenia za udział.

Praca w salonie, przede wszystkim polega na szybkim i dokładnym wykonaniu usługi i ten kurs daje umiejętności do zostania TOPową stylistką w śród konkurencji.

„EXPRESS Master” techniki które pozwolą ci :
▪️oszczędzać czas (do 40 minut) pod czas wykonania stylizacji
▪️kontrolować i oszczędzać produkt
▪️ nie oddychać kurzem od opiłowania
▪️wykonać paznokci o maksymalnie naturalnym wyglądzie oraz atrakcyjnym zatapianym zdobieniem

Umiejętności które nabywasz po kursie to:

▪️technika manicure frezarkowy
▪️podkładania szablonów
▪️precyzyjna praca żelem
▪️modelowanie paznokci pędzlem, a nie pilnikiem
▪️współczesne techniki zdobień salonowych 

Uzgodnij termin kursu przed dokonaniem rezerwacji!

„Expres Nails”

Średnio zaawansowany
1500 zł
  Warunki udziału w kursie:

  Rezerwacja udziału poprzez dokonanie płatności zadatku wpisowego, oznacza zgodę z warunkami udziału w kursie opisanych w zakładce „Umowa”.Całkowity koszt udziału w kursie wynosi  1500 zł  Czesne płatne w 1 dniu szkolenia praktycznego, gotówką na miejscu.

  Organizator NTC „Katerin-A” zastrzega sobie prawo do zmiany harmonogramu zajęć z tygodniowym wyprzedzeniem po wstępnym uprzedzeniu uczestników kursu. Zastrzega sobie prawo do przeniesienia terminu rozpoczęcia zajęć w szkole półrocznej z tygodniowym wyprzedzeniem uczestników kursu, oraz prawo do odwołania kursu w przypadku nie wystarczającej liczby uczestników. W przypadku odwołania kursu przez organizatora, zadatek (300 zł) zostanie zwrócony.

  Prowadzący zastrzega sobie prawo odmowy wydania certyfikatu o udział w kursie w przypadku nie dostatecznej frekwencji oraz braków wiedzy i nawyków uniemożliwiających wydanie certyfikatu o ukończenie kursu.

  Praca techniczna w trakcie kursu wykonywana na modelkach.

   Modelkę kursantka może przeprowadzać we własnym zakresie*

  Deweloper: Tinadevs