Zaloguj

Zapisz się na kurs

Obserwuj nas w social media

Przedłużanie paznokci za pomocą form górnych w kształtach „Salon” oraz „Awangard” dla każdego poziomu zaawansowania

Szkolenie w trybie offline zawiera techniki modelowania paznokci metodą akryłożelową i żelową. Współczesna technika która pozwoli w szybki i łatwy sposób wydłużyć najtrudniejsze paznokcie naturalne. Za pomocą form górnych z łatwością stworzysz French stylizacje bez względu na twój poziom zaawansowania w zawodzie. Dwa rodzaje form na których nauczysz się przedłużać paznokcie w trakcie szkolenia ułatwią i pszyspieszą wykonanie stylizacji jednolitych zarówno artystycznych z wtapianiem elementów dizajnu według twojej wyobraźni.

Tematy szkolenia:

Czas trwania szkolenia 1 dzień w godzinach 10:00-17:00

Tryb zajęć stacjonarny w akademii „NTC

Katerin-A” z adresem Warszawa ul. Białołęcka 166 D, 1 pietro

Na szkolenie można zabrać własną modelkę, również istnieje możliwość ćzwiczeń na własnej dłoni. Modelką może być osoba zajmująca się stylizacją paznokci tylko pod warunkiem płatności 50% wartości szkolenia za udział.

Koszt udziału 1300 zł

Warunkiem rezerwacji udziału jest dokonanie wpłaty zadatku w kwocie 300 zł od wartości szkolenia. Zadatek nie podlega zwrotu, a nie przekazaniu osobom trzecim. W przypadku niemożliwości odbycia szkolenia w ustalonym terminie istnieje możliwość zmiany terminu.

3 grudnia 2023 –

„Dual form Nails 2.0”

Każdy poziom zaawansowania
1300
30 stycznia 2024 –

„Dual form Nails 2.0”

1300
2 lutego 2024 –

„Dual form Nails 2.0”

1300
Deweloper: Tinadevs