Zaloguj

Zapisz się na kurs
Sklep

Obserwuj nas w social media

Jak prawidłowo używać bazy i żelu do paznokci?

W naszym sklepie z kosmetykami do paznokci znajdziesz szeroki wybór produktów do manicure, w tym bazy i żele hybrydowe. Aby zachować ich najlepsze właściwości i uzyskać doskonały efekt, warto przestrzegać kilku prostych zasad.

Krok po kroku:

  1. Zachowaj folię zabezpieczającą: Po otwarciu opakowania z bazą lub żelem, nie usuwaj całkowicie folii zabezpieczającej. Użyj nożyczek, aby wyciąć niewielki otwór po środku folii. Dzięki temu otworowi będziesz mogła zanurzyć pędzelek i pobrać odpowiednią ilość produktu bez ryzyka jego wysychania.
  2. Prawidłowe zamykanie opakowania: W przypadku płynnych produktów polimerowych, takich jak żele do przedłużania paznokci, unikaj zamykania opakowania zbyt szczelnie za pomocą przykrywki. Pozostawienie niewielkiego luzu zapewni elastyczność produktu, nawet przy zmianach temperatury.

Te proste wskazówki pomogą Ci cieszyć się dłużej trwałymi produktami do paznokci z naszego sklepu. Oferujemy najwyższej jakości kosmetyki do manicure, idealne zarówno do hybryd, jak i przedłużania paznokci. Odwiedź nasz sklep i odkryj szeroką gamę produktów, które ułatwią Ci tworzenie perfekcyjnych stylizacji paznokci.

Tagi:
sklep, manicure, hybrydy, paznokcie, przedłużanie

Deweloper: Tinadevs