Zaloguj

Zapisz się na kurs
Sklep

Obserwuj nas w social media

Witaj na Oficjalnej Stronie Marki NTS Katerin-A!

Rozgość się i przekonaj, dlaczego warto ze mną zostać! NTC Katerin-A oferuje najwyższej jakości lakiery hybrydowe DNKa’, a także wszelkie niezbędne akcesoria do paznokci. Jeśli szukasz profesjonalnych produktów do stylizacji paznokci, wyposażenia swojego salonu czy możliwości kształcenia – dobrze trafiłaś.

Witaj w NTC Katerin-A!

Mój sklep online oraz showroom stacjonarny w Mińsku Mazowieckim, zapraszają do odkrycia manicure na najwyższym poziomie. DNKa’ to firma, która z powodzeniem i sukcesem zajmuje czołowe miejsce w branży beauty. Inwestuje w rozwój, poszerza ofertę i uważnie śledzi oraz wyznacza najgorętsze trendy w świecie stylizacji paznokci. Kładziemy nacisk na jakość produktów i usług oraz współpracę, głęboko wierząc w naszą misję. Z roku na rok poszerzamy horyzonty, oferując możliwość serwowania usług w salonach na najwyższym poziomie.

Wykonaj Profesjonalny Manicure z NTS Katerin-A

W ofercie NTS Katerin-A znajdziesz asortyment zarówno dla zaawansowanych stylistek, jak i dla tych, które marzą o rozpoczęciu kariery zawodowej w salonie stylizacji paznokci. Jeśli pragniesz zdobyć wiedzę od doświadczonej instruktorki, która przeprowadzi Cię przez każdy etap nabywania kompetencji do poziomu prawdziwej ekspertki.

Poznaj Szkolenia NTC Katerin-A

Nabycie podstawowej wiedzy na temat paznokci to połowa sukcesu. Jeśli ten etap jest już za Tobą, postaw na ciągły rozwój, aby móc zaoferować swoim klientkom najnowsze trendy w usługach. Moje kursy doszkalające to prężnie rozwijająca się gałąź, która oferuje certyfikowane materiały, dzięki którym zadbasz o własne umiejętności.

Kursy NTS Katerin-A, Konsultacje, Wsparcie

Dodatkowo, w każdej chwili możesz zajrzeć na nasz kanał na Instagramie – realizujemy krótkie i treściwe materiały, w których prezentujemy propozycje zdobień z wykorzystaniem naszych produktów, wykonane przez instruktorkę NTS Katerin-A Katerinę Biliaeva.

Produkty, Narzędzia i Akcesoria do Manicure

Od podstawowych narzędzi do przygotowania paznokci, takich jak pilniki i polerki, po różnorodność kolorów trwałych lakierów do paznokci i szeroki wybór efektów – w naszej ofercie posiadamy setki produktów, które pozwolą na wykonanie pięknych paznokci.

Narzędzia

Akcesoria

Stylizacja Hybrydowa

Preparaty Pomocnicze

Żele i Akrylożele

Odkryj Profesjonalną Stylizację Paznokci z NTC Katerin-A

NTC Katerin-A to Twoje miejsce na profesjonalną stylizację paznokci. Nasze produkty i szkolenia pozwolą Ci osiągnąć najwyższy poziom w tej dziedzinie. Sprawdź naszą ofertę i dołącz do grona zadowolonych klientek, które zaufają jakości i profesjonalizmowi NTC Katerin-A i DNKa’

Deweloper: Tinadevs